top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” PDF Drukuj Email

Zapraszamy do zapoznania się ze scenariuszem miejskich obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W najbliższą niedzielę 26.02 zachęcamy udziału w biegu pn. „Suwałki Niezłomnym” w hołdzie żołnierzom niepodległościowego i antykomunistycznego podziemia. Start o godz. 17:00 spod klubu garnizonowego. Meta biegu ok. 17:15 w Parku Konstytucji 3-ego Maja.
zobacz scenariusz
 
Walentynki 2017 PDF Drukuj Email
 Zapraszamy na filmową relację ze szkolnych walentynek w obiektywie Czubakaz.

Dim lights
 
Spotkanie z ciekawym człowiekiem PDF Drukuj Email

21 lutego br. uczniowie klasy 3 TT zostali zaproszeni na spotkanie z panią Grażyną Błaszczak, pracownikiem Hotelu Loft 1898 w Suwałkach, z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz pasją podróżowania. Był pokaz zdjęć z jachtu "Dar Młodzieży" i ciekawa opowieść o rejsie. Uczniowie dowiedzieli się, że organizatorzy wyprawy raz w roku zabierają na pokład statku ok. 120 osób chętnych do skorzystania z podobnej oferty. Uczestnicy rejsu pełnią tzw. wachty, poznają tajemnice pracy na morzu.
Więcej informacji: Akademia Morska w Gdyni, wolna koja
zobacz galerię

 
Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego PDF Drukuj Email
21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego, który został ustanowiony w 1989 r. podczas III Konwencji Światowej Federacji Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych. Klasy TT wzięły udział w konkursie wiedzy turystycznej oraz rozwiązywali zadanie z zakresu działań przewodnika miejskiego, terenowego, górskiego oraz muzealnego. Uczniowie wysłuchali także prelekcji wygłoszonej przez pana Jana Bacewicza, wieloletniego przewodnika turystycznego oraz regionalistę, który zachęcił do poznania zawodu przewodnika turystycznego.
zobacz galerię
 
Konkurs na slogan reklamowy w języku angielskim PDF Drukuj Email

 W poniedziałek 20 lutego br. odbył się w naszej szkole konkurs skierowany do uczniów gimnazjów na slogan reklamowy w języku angielskim, którego pomysłodawczynią była pani Katarzyna Butkiewicz. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami plastycznymi i znajomością języka angielskiego. Przygotowywali plakat reklamowy dla wylosowanego produktu i wymyślali chwytliwy slogan reklamowy. Z trudnym zadaniem najlepiej poradzili sobie uczniowie z Gimnazjum w Jeleniewie. II i III miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum nr 1 w Suwałkach. Gratulujemy!
zobacz galerię
 
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego PDF Drukuj Email

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka OjczystegoTo ważne święto upamiętniające powstanie języka narodowego, jego rozwój, zmiany uzusu, czyli zwyczaju językowego. Dbajmy o poprawność i kulturę języka polskiego, który jest częścią kultury narodowej, dorobkiem Polaków, historią Ojczyzny. To jak mówimy, świadczy o nas. Nasza mowa jest wizytówką naszego wychowania, wykształcenia, obycia kulturowego.
Prezentacje 

 
Zmiana planu od 20 lutego br. PDF Drukuj Email

Od poniedziałku 20 lutego br. zmieniony zostaje tygodniowy rozkład zajęć. Prosimy o zapoznanie się z nowym planem lekcji.
 
Klejny sukces PDF Drukuj Email

Z radością informujemy, że wśród naszych uczniów są zdolni, utalentowani młodzi fotograficy. Natalia Górska z klasy 1TR otrzymała nagrodę w kategorii – szkoły ponadgimnazjalne w konkursie fotograficznym "S.O.S dla bezdomnych kotów" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się w piątek, 17 lutego 2017r. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Opiekunem jest p. Dariusz Polakowski.
zobacz galerię

 
Podnieś swoje kwalifikacje PDF Drukuj Email
Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe? Masz szansę to zrobić w naszej szkole. Ruszają zapisy na następujące kursy potwierdzone certyfikatami: kurs barmański, kurs wychowawca wypoczynku oraz kurs animatora czasu wolnego. Szczegółowych informacji udziela p. Joanna Kalejta. Na chętnych czekamy do końca lutego br.
 
II edycja konkursu "biznaSÓWKI" PDF Drukuj Email

 Prezydent Miasta Suwałk ogłosił II edycję konkursu o tematyce biznesowej pn. „bizneSÓWKI. Konkurs prowadzony będzie w dwóch kategoriach: uczestników ubiegających się o nagrodę za biznesplan (uczniów szkół ponadgimnazjalnych mających siedziby na terenie Gminy Miasto Suwałki prowadzonych w systemie dziennym – I kategoria) oraz uczestników ubiegających się o nagrodę za pomysł
Więcej…
 
Ptóbna matura z matematyki PDF Drukuj Email

Już w najbliższy czwartek 16 lutego br. uczniowie klas IV zmierzą się z zadaniami maturalnymi. W szkole odbędzie się próba egzaminu dojrzałości. Trzymamy kciuki i życzymy połamania piór! Od poniedziałku 20 lutego br. ruszają zajęcia dodatkowe przygotowujące do matury z matematyki w ramach programu "Matura - klucz do sukcesu". Zajęcia prowadzić będą p. Mirosława Jurczyk i p. Beata Mrozek. Zachęcamy do udziału.
 
Walentynki w jezyku obcym PDF Drukuj Email
 Nauczycielki, które zorganizowały konkurs na najpiękniejszą walentynkę w języku obcym wyłoniły zwycięzców. Po niemiecku najładniej wyznała miłość Aleksandra Brodowska z klasy 2 TR, po rosyjsku Gabriala Krysztopa z 3 TR, a po angielsku Justyna Kempisty z klasy 3 TL. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i wszystkim mówimy love, Liebe i любовь. Warto pamiętać wyznawaniu uczucia miłości nie tylko w dzień walentynek. Pamiętajcie o tym!
zobacz galerię
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.