top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Najbliższe terminy

N Sie 20 @08:00 - 05:00
WAKACJE!

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Zuza Andruczyk na Kilimandżaro PDF Drukuj Email

Klub Podróżnika zaprasza na kolejne spotkanie pt. "Zuza Andruczyk na Kilimandżaro. Dach Afryki jako drugi ze szczytów w jej Koronie Ziemi", które odbędzie się 10 marca 2017 r. (piątek) o godz. 17:00 przy ul. Hamerszmita 16 (budynek muszli koncertowej w Parku Konstytucji 3 Maja). Zuzanna Andruczyk to niesamowita, młoda osoba, wytrwale dążąca do celu – zdobycia Korony Ziemi. Tym razem będzie można wysłuchać jej relacji z pobytu w Tanzanii i zdobywania Dachu Afryki. Tradycyjnie podczas spotkania będzie czas na rozmowę i słodki poczęstunek. Wstęp wolny.
zaproszenie

 
Rok 2017 Rokiem Profesora Andrzeja Strumiłły PDF Drukuj Email

Dziś, 27 lutego 2017r. podczas XXXIII Sesji Sejmiku Województwa Podlaskiego radni oficjalnie zainaugurowali rok 2017 Rokiem Profesora Andrzeja Strumiłły w województwie podlaskim. Uroczystość odbyła się w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Jeśli interesuje Was twórczość mieszkającego w Maćkowej Rudzie artysty lub chcielibyście poznać jego prace, zachęcamy do włączenia się w realizację zadań promujących i upowszechniających dorobek malarza, grafika, rzeźbiarza, fotografa, literata. 

 

Więcej…
 
Trwa nabór na kursy PDF Drukuj Email
  Informujemy, że kurs wychowawcy kolonijnego odbędzie się w terminie: 4 - 5 marca,  7 marca oraz 11 - 12 marca br. w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Innowacyjnej 1. Pozostałe zajęcia realizowane będą w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Noniewicza 83 (V piętro). Kurs barmański odbędzie się w terminie 8 - 9 kwietnia br. Szczegółowych informacji udziela p. Joanna Kalejta. Można jeszcze dołączyć do grup. Listy zamykamy do końca lutego br. Zachęcamy do udziału w kursach.
 
Wkrótce matura PDF Drukuj Email

Do matury coraz bliżej. W naszej szkole nauczyciele organizują próbne egzaminy. Przypominamy, że kontynuowany jest także miejski program „Matura – klucz do sukcesu”, w ramach którego uczniowie mogą uczestniczyć w dodatkowych bezpłatnych zajęciach z matematyki. Przygotowanie do egzaminu zewnętrznego realizują nauczycielki p. B. Mrozek i p. M. Jurczyk w każdy poniedziałek i środę w godzinach 13.30 - 15.05.

 
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” PDF Drukuj Email

Zapraszamy do zapoznania się ze scenariuszem miejskich obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W najbliższą niedzielę 26.02 zachęcamy udziału w biegu pn. „Suwałki Niezłomnym” w hołdzie żołnierzom niepodległościowego i antykomunistycznego podziemia. Start o godz. 17:00 spod klubu garnizonowego. Meta biegu ok. 17:15 w Parku Konstytucji 3-ego Maja.
zobacz scenariusz
 
Walentynki 2017 PDF Drukuj Email
 Zapraszamy na filmową relację ze szkolnych walentynek w obiektywie Czubakaz.

Dim lights
 
Spotkanie z ciekawym człowiekiem PDF Drukuj Email

21 lutego br. uczniowie klasy 3 TT zostali zaproszeni na spotkanie z panią Grażyną Błaszczak, pracownikiem Hotelu Loft 1898 w Suwałkach, z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz pasją podróżowania. Był pokaz zdjęć z jachtu "Dar Młodzieży" i ciekawa opowieść o rejsie. Uczniowie dowiedzieli się, że organizatorzy wyprawy raz w roku zabierają na pokład statku ok. 120 osób chętnych do skorzystania z podobnej oferty. Uczestnicy rejsu pełnią tzw. wachty, poznają tajemnice pracy na morzu.
Więcej informacji: Akademia Morska w Gdyni, wolna koja
zobacz galerię

 
Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego PDF Drukuj Email
21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego, który został ustanowiony w 1989 r. podczas III Konwencji Światowej Federacji Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych. Klasy TT wzięły udział w konkursie wiedzy turystycznej oraz rozwiązywali zadanie z zakresu działań przewodnika miejskiego, terenowego, górskiego oraz muzealnego. Uczniowie wysłuchali także prelekcji wygłoszonej przez pana Jana Bacewicza, wieloletniego przewodnika turystycznego oraz regionalistę, który zachęcił do poznania zawodu przewodnika turystycznego.
zobacz galerię
 
Konkurs na slogan reklamowy w języku angielskim PDF Drukuj Email

 W poniedziałek 20 lutego br. odbył się w naszej szkole konkurs skierowany do uczniów gimnazjów na slogan reklamowy w języku angielskim, którego pomysłodawczynią była pani Katarzyna Butkiewicz. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami plastycznymi i znajomością języka angielskiego. Przygotowywali plakat reklamowy dla wylosowanego produktu i wymyślali chwytliwy slogan reklamowy. Z trudnym zadaniem najlepiej poradzili sobie uczniowie z Gimnazjum w Jeleniewie. II i III miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum nr 1 w Suwałkach. Gratulujemy!
zobacz galerię
 
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego PDF Drukuj Email

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka OjczystegoTo ważne święto upamiętniające powstanie języka narodowego, jego rozwój, zmiany uzusu, czyli zwyczaju językowego. Dbajmy o poprawność i kulturę języka polskiego, który jest częścią kultury narodowej, dorobkiem Polaków, historią Ojczyzny. To jak mówimy, świadczy o nas. Nasza mowa jest wizytówką naszego wychowania, wykształcenia, obycia kulturowego.
Prezentacje 

 
Zmiana planu od 20 lutego br. PDF Drukuj Email

Od poniedziałku 20 lutego br. zmieniony zostaje tygodniowy rozkład zajęć. Prosimy o zapoznanie się z nowym planem lekcji.
 
Klejny sukces PDF Drukuj Email

Z radością informujemy, że wśród naszych uczniów są zdolni, utalentowani młodzi fotograficy. Natalia Górska z klasy 1TR otrzymała nagrodę w kategorii – szkoły ponadgimnazjalne w konkursie fotograficznym "S.O.S dla bezdomnych kotów" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się w piątek, 17 lutego 2017r. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Opiekunem jest p. Dariusz Polakowski.
zobacz galerię

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 25

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.