top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Wiosenne Zawody Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email

31 maja br. na miejskim stadionie lekkoatletycznym odbyły się Wiosenne Zawody Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych. Dziękujemy wszystkim startującym dziewczętom i chłopakom za reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy sukcesów zawodnikom, którzy zdobyli miejsca na podium, a także powiększyli punktację szkoły w Miejskiej Rywalizacji Sportowej. Szczegółowe wyniki znajdują się komunikacie z zawodów. Opiekunami sportowców byli p. K. Świderska i p. D. Szmajda.
komunikat zawodów

 
Test Coopera PDF Drukuj Email

W piątek 2 czerwca 2017r. na stadionie lekkoatletycznym suwalskie szkoły ponadgimnazjalne zmagały się w Teście Coopera zaliczanym do Miejskiej Rywalizacji Sportowej. Zawody polegały na przebiegnięciu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut. Podobnie jak w zeszłym roku zdobyliśmy dwa puchary - reprezentacja chłopców zajęła I miejsce, a drużyna dziewcząt II miejsce. Najdłuższy dystans w zawodach pokonał Patryk Pałkiewicz z klasy 3TD i został najlepszym
Więcej…
 
Zapraszamy na zebranie PDF Drukuj Email

W najbliższy czwartek 8 czerwca br. odbędzie się wywiadówka. Na spotkanie rodziców uczniów klas I - III z wychowawcami zapraszamy na godz. 16.00. Następnie od godziny 16.30 do 18.00 odbędzie się tzw. zebranie otwarte. Rodzice będą mieli możliwość kontaktu z wszystkimi nauczycielami uczącymi w klasie.
 
Wycieczka do Białowieży PDF Drukuj Email
 W środę 31 maja b.r. uczniowie klas technikum obsługi turystycznej oraz technologii drewna wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Białowieży. Poznali florę i faunę najstarszego w Polsce parku narodowego oraz zasady poruszania się po obszarach chronionych. Młodzież przeszła Szlakiem Dębów Królewskich, odwiedziła Zagrodę Pokazową Żubrów, gdzie można zobaczyć m.in. największego
zobacz galerię
Więcej…
 
Dzień Dziecka 2017 PDF Drukuj Email

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci - małe i duże na „Karuzelę wrażeń”. Najbliższa niedziela będzie pełna atrakcji. Gdzie się nie odwrócicie, będzie czekało coś ciekawego. Jeden z najpiękniejszych widoków na świecie, uśmiech dziecka, gwarantowany! Niedziela, 4.06.2017, godz. 11:00-14:00, park Konstytucji 3 Maja, wstęp wolny. Będzie okazja zobaczyć taneczne i wokalne występy zespołów z Suwalskiego Ośrodka Kultury, wziąć
szczegóły na plakacie

Więcej…
 
Wyjazd na Good Game Warsaw PDF Drukuj Email
 Uczniowie naszej szkoły brali udział 1 czerwca br. w największych w Polsce targach gamingowych - Good Game Warsaw oraz pierwszym Comic Conie. Organizatorzy imprezy zapewnili masę atrakcji. Były gry i konkursy oraz możliwość spotkania znanych osób ze świata gamingu. Opiekunami wycieczki byli nauczyciele przedmiotów informatycznych p. A. Turek, p. A. Górski i p. A. Bogdan.
zobacz galerię
 
Jak nie czytam, jak czytam PDF Drukuj Email
 

Wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo pn. „Jak nie czytam, jak czytam”. Zebraliśmy się w jednym miejscu - na hali sportowej, a później przed szkołą, by pobić zeszłoroczny rekord czytania w jednym momencie. Czy się nam udało, okaże się wkrótce. Zobaczycie fotograficzną relację z wydarzenia. Szkolną akcję zorganizowali p. Ewa Bukpas - nauczycielka języka polskiego i p. Andrzej Bartoszewicz - bibliotekarz. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w realizację przedsięwzięcia!
zobacz galerię

 
Goście z Łotwy PDF Drukuj Email
 

W czwartek 1 czerwca br. odwiedziła naszą szkołę delegacja nauczycieli z Łotwy. Pedagodzy z zagranicy obejrzeli nasze pracownie do nauki zawodów, sale sportowe, zapoznali się z systemem edukacji w Polsce. Zwrócili uwagę na bardzo dobre wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny. Podobały się im przestronne korytarze, zieleń wokół budynków. Zaprosili także naszych nauczycieli do odwiedzenia szkół na Łotwie.
zobacz galerię

 
Cyberbezpieczne gry PDF Drukuj Email

Z okazji Dnia Dziecka zespół projektu Cyfrowobezpieczni.pl przygotował specjalne gry, które spodobają się wszystkim miłośnikom wirtualnej rywalizacji. Łączy je jedno – wszystkie dotyczą tematyki bezpieczeństwa cyfrowego i promują wiedzę w tym zakresie.
Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji na telefony komórkowe z Biblioteki materiałów.

 
Apel porządkowo-informacyjny PDF Drukuj Email
 Dyrektor szkoły Joanna Woronko zaprasza na ostatni w tym roku szkolnym apel porządkowo-informacyjny. Spotkanie z uczniami i wychowawcami klas odbędzie się w najbliższy czwartek 1 czerwca br. o godz. 9.00 na hali sportowej.
 
Debata społeczna PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy 1B wzięli udział w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. 29 maja 2017 roku funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zainaugurowali cykl spotkań, mających na celu określenie, w jaki sposób Policja oraz inne podmioty funkcjonujące w środowisku lokalnym powinny współdziałać z mieszkańcami w zakresie stosownej reakcji, ograniczania oraz przeciwdziałania zagrożeniom zgłaszanym poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.
 
Uwaga maturzyści! PDF Drukuj Email
 Od piątku 26 maja br. można odbierać w sekretariacie uczniowskim dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.