top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Przyłapani na czytaniu PDF Drukuj Email
 „Przyłapani na czytaniu” – pod takim hasłem odbył się konkurs fotograficzny. Rywalizacja nie tylko promowała czytelnictwo, ale też umiejętności ciekawego ujęcia kadru. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wyobraźnią i kreatywnością, a wyłonienie zwycięzcy okazało się bardzo trudne. Po burzliwych obradach komisja konkursowa uznała, że najlepsze zdjęcie wykonali uczniowie klasy 2Ti2 Patryk Walendzewicz i Dominik Waszkiewicz. II miejsce zajął Tomasz Gołąbek, a trzecie Michał Skowroński. Na zwycięzców czekały nagrody rzeczowe, a Patryk
zobacz galerię
Więcej…
 
Finał RamBitu PDF Drukuj Email

25 maja br. gościliśmy uczniów gimnazjów, którzy zmierzyli się z III etapem  Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego dla Gimnazjalistów RamBit. 10 finalistów wykonywało zadanie praktyczne, polegające na przygotowaniu stanowiska komputerowego do pracy według podanych założeń. Zwyciężył Kacper Zakrzewski z Gimnazjum nr 3 w Suwałkach. Gratulujemy! Konkurs przygotowali p. Edyta Mieńko i p. Krzysztof Wiszniewski. Serdecznie dziękujemy sponsorom
zobacz galerię
zobacz film
Więcej…
 
Wycieczka do Trójmiasta PDF Drukuj Email
 Jak najlepiej uczyć się geografii turystycznej? Oczywiście w terenie! O tym, po raz kolejny, mogli przekonać się uczniowie 3 klasy technikum obsługi turystycznej, którzy w dniach 18-19 maja 2017r. wybrali się na wycieczkę do Trójmiasta. Było zwiedzanie najważniejszych atrakcji Gdańska i Sopotu, ale też chwila relaksu na plaży. Pogoda dopisała i wszyscy poczuli się już jak na wakacjach.
zobacz galerię

 
XV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki PDF Drukuj Email

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach zaprasza 25 maja br. do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - XV Podlaskim Festiwalu Nauki i Sztuki. Hasło tegorocznego spotkania to „RADuj się Nauką". Prezentacje, warsztaty i wykłady odbywają się na niemal wszystkich uczelniach wyższych w województwie podlaskim. 

Program i informacje na stronie PWSZ

 
Lis​t Ministra Edukacji ​Narodowej do Rodzicó​w​ PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice!

Prosimy o zapoznanie się z Listem Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców o aktualnym stanie wprowadzania zmian w systemie edukacji.
Lis​t Ministra Edukacji ​Narodowej

 

 
Mistrz promocji czytelnictwa PDF Drukuj Email

 16 maja br. uczniowie klas 2 Ti1 i 2 TTR wybierali „Mistrza promocji czytelnictwa”. Wszyscy uczestnicy zabawy mieli za zadanie zaprezentować tak fragmenty ulubionych książek, by zachęcić innych do przeczytania wskazanej przez siebie lektury. Aby uatrakcyjnić moment czytanej książki, uczniowie mogli przygotować oprawę muzyczną, efekty dźwiękowe, prezentację multimedialną lub tło, w postaci odpowiednio dobranego do czytanej treści obrazka. Oprócz nowości książkowych w
zobacz galerię
Więcej…
 
Finał ogólnopolski Olimpiady Techniki Samochodowej, PDF Drukuj Email
 W sobotę 13 maja br. w siedzibie firmy Robert Bosch Sp. z o. o. w Warszawie odbył się finał ogólnopolski Olimpiady Techniki Samochodowej, w którym wziął udział Wojtek Taraszkiewicz z klasy 4B i zajął 6. miejsce. Do wykonania miał dwa zadania, polegające na zlokalizowaniu przyczyn i naprawie usterek samochodu. Pierwsze dotyczyło diagnozowania świateł bi-ksenonowych, a drugie układu oczyszczania spalin z tlenków azotu silnika diesla z dodatkiem czynnika AdBlue. Dodatkowym utrudnieniem było to, że po podłączeniu testera
zobacz galerię

Więcej…
 
Nasz uczeń został radnym PDF Drukuj Email

Wśród naszych uczniów jest Dawid Górski (klasa 1Ti2), który przedstawił projekt i został wybrany na radnego drugiej kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego! Serdecznie gratulujemy i czekamy na ciekawe inicjatywy samorządu młodzieży w naszej szkole.
 
Stypendium za wysokie wyniki w nauce zawodu PDF Drukuj Email
 Miło nam poinformować, że Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. podjął decyzję o przyznaniu stypendium za wysokie wyniki w nauce zawodu uczennicy Iwonie Ejkszta z klasy III technik technologii drewna. Gratulujemy!
 
Matura 2017 PDF Drukuj Email
 


Przypominamy tegorocznym maturzystom oraz absolwentom szkoły z lat poprzednich harmonogram egzaminów pisemnych i ustnych. Życzymy powodzenia na maturze i uzyskania jak najlepszych wyników!

terminy egzaminów

 

 
 
Narodowy Dzień Zwycięstwa PDF Drukuj Email

Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz i Przewodniczący Rady Miejskiej w Suwałkach Zdzisław Przełomiec zapraszają na uroczystość z okazji Narodowego Święta Zwycięstwa i Wolności – 72. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie, która odbędzie się 8 maja br. pod Pomnikiem Żołnierzy Września 1939 r. przy ul. Wojska Polskiego.
Program uroczystości
 
Informacja o wynikach naboru PDF Drukuj Email

Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach informuje o wynikach naboru kandydatów na stanowisko urzędnicze - głównego księgowego.
Ogłoszenie o wyniku naboru
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.