top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
77. rocznica napaści hitlerowskiej na Polskę PDF Drukuj Email
 Pierwsze strzały II wojny światowej padły niedaleko granicy polsko-niemieckiej – w Krzepicach, potem w Szymankowie, w Wieluniu i na Westerplatte. 1 września mija 77. rocznica napaści hitlerowskiej na Polskę. Dla uczczenia pamięci o tragicznym wydarzeniu weźmiemy udział w uroczystości miejskiej. O godzinie 12.00 dźwięk syren przypomni wszystkim o tym, że ofiary wojny dają nam lekcję historii w kolejnych latach. By pamięć o nich nie odeszła w mrok. 
 
Nowy rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email

 

1 września o godz. 11.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Po spotkaniach z wychowawcami o godz. 12.15 ksiądz proboszcz Szymon Klimaszewski zaprosił nauczycieli, uczniów i ich rodziców na Mszę Świętą w kościele pw. bł. Anieli Salawy przy ul. Łanowej 13.
zobacz galerię


 
Bezpłatna nauka zawodu dla dorosłych - nabór cały rok PDF Drukuj Email

Cały rok prowadzimy nabór na kwalifikacyjne kursy zawodowe (kkz). Jeżeli masz 18 lat, jesteś absolwentem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej, studiujesz, pracujesz, poszukujesz zatrudnienia lub chcesz przekwalifikować się, rozpocznij bezpłatną naukę w systemie zaocznym lub wieczorowym. Oto nasza oferta kształcenia - plik do pobrania. Szczegółowe informacje o kkz znajdują się w zakładce Kursy zawodowe (kkz). Zapraszamy!

 

 
Poprawka z matury PDF Drukuj Email

Przypominamy, że matura poprawkowa ze wszystkich przedmiotów odbędzie się 23 sierpnia br. Na egzamin należy zgłosić się o godz. 8.30 (sala 214 - matematyka i sala 113 - język angielski).

 
Wykaz podręczników PDF Drukuj Email
 Przedstawiamy wykaz podręczników (materiałów edukacyjnych /ćwiczeniowych) do przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych na rok szkolny 2016/2017, obowiązujący w klasach technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Plik do pobrania.
 
Harmonogram egzaminów poprawkowych PDF Drukuj Email

Informujemy, że egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 25 - 30 sierpnia b.r. O godz. 9.00 uczniowie przystępują do części pisemnej (hala sportowa), od godz. 11.00 - część ustna w pracowniach na parterze szkoły. Zagadnienia egzaminacyjne zostały przesłane przez nauczycieli w komunikatorze idziennika. Można je również odebrać w sekretariacie szkoły.
Szczegółowy harmonogram dla poszczególnych przedmiotów:

Więcej…
 
Wyprawka szkolna 2016 PDF Drukuj Email
 Dyrektor szkoły Joanna Woronko informuje, że z dniem 19 lipca 2016 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych (Dz. U. poz. 1045) oraz uchwała nr 82/2016 Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. – „Wyprawka szkolna”.

Więcej…
 
Projekt ​zmian kształcenia za​wodowego​ PDF Drukuj Email

Minister Edukacji Narodowej zapowiada zmiany w kształceniu zawodowym. Zachęcamy do zapoznania się z projektem organizacji nauczania teoretycznego i praktycznego zawodów.


 
Oferta pracy PDF Drukuj Email
 Firma BAKO Bartnik Kowalczuk spółka jawna z siedzibą w Szypliszkach, ul. 4 sierpnia 4C jest producentem drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. To dynamicznie rozwijająca się firma lokalna o zasięgu międzynarodowym, która proponuje uczniom i absolwentom naszej szkoły zatrudnienie na stanowiskach: lakiernik, pomocnik produkcji, operator maszynowy, stolarz maszynowy, stolarz montażowy do okuwania i szklenia. Szczegółowe informacje w siedzibie zakładu.
Oferta pracy

 
« PoczątekPoprzednia21222324NastępnaOstatnie »

Strona 24 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.