top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Najbliższe terminy

N Sie 20 @08:00 - 05:00
WAKACJE!

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Godziny pracy biblioteki PDF Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich uczniów do korzystania z biblioteki. Szkolna książnica czeka na Was codziennie w godz. 8.00 - 12.00 oraz 12.30 - 14.30
 
Narodowe czytanie Quo vadis PDF Drukuj Email
  W sobotę 03 września br. o godzinie 11.00 na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo pt. "Narodowe czytanie Quo vadis". Swoje ulubione fragmenty powieści Henryka Sienkiewicza czytali młodsi i starsi mieszkańcy naszego miasta.
 
Turnusy teoretycznego dokształcania młodocianych PDF Drukuj Email
 

Informujemy, że zajęcia na czterotygodniowych turnusach teoretycznego dokształcania młodocianych w naszym ODiDZ nr 2 rozpoczynają się 5 września 2016r. o godz. 9.50. Prosimy o punktualne przybycie do pracowni: 113 - mechanik pojazdów samochodowych – stopień II oraz 114 - stolarz – stopień II

Plan zajęć mechanik pojazdów samochodowych
Plan zajęć stolarz

 
List Rzeczn​ika Praw Dziecka PDF Drukuj Email
 

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2016/2017. Powitaliśmy go z uśmiechami, bo znowu spotkaliśmy się w gronie znajomych ze szkolnej ławy, ale też z żalem patrzymy za siebie i wspominamy czas wypoczynku, który właśnie dobiegł końca. Przed nami nowe wyzwania, wytężona praca nad podnoszeniem swoich kompetencji, nabywanie wiedzy, umiejętności. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wytrwałości i samych sukcesów!
List Rzeczn​ika Praw Dziecka
List Prezydenta Miasta Suwałki
zobacz galerię

 

 
77. rocznica napaści hitlerowskiej na Polskę PDF Drukuj Email
 Pierwsze strzały II wojny światowej padły niedaleko granicy polsko-niemieckiej – w Krzepicach, potem w Szymankowie, w Wieluniu i na Westerplatte. 1 września mija 77. rocznica napaści hitlerowskiej na Polskę. Dla uczczenia pamięci o tragicznym wydarzeniu weźmiemy udział w uroczystości miejskiej. O godzinie 12.00 dźwięk syren przypomni wszystkim o tym, że ofiary wojny dają nam lekcję historii w kolejnych latach. By pamięć o nich nie odeszła w mrok. 
 
Nowy rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email

 

1 września o godz. 11.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Po spotkaniach z wychowawcami o godz. 12.15 ksiądz proboszcz Szymon Klimaszewski zaprosił nauczycieli, uczniów i ich rodziców na Mszę Świętą w kościele pw. bł. Anieli Salawy przy ul. Łanowej 13.
zobacz galerię


 
Bezpłatna nauka zawodu dla dorosłych - nabór cały rok PDF Drukuj Email

Cały rok prowadzimy nabór na kwalifikacyjne kursy zawodowe (kkz). Jeżeli masz 18 lat, jesteś absolwentem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej, studiujesz, pracujesz, poszukujesz zatrudnienia lub chcesz przekwalifikować się, rozpocznij bezpłatną naukę w systemie zaocznym lub wieczorowym. Oto nasza oferta kształcenia - plik do pobrania. Szczegółowe informacje o kkz znajdują się w zakładce Kursy zawodowe (kkz). Zapraszamy!

 

 
Poprawka z matury PDF Drukuj Email

Przypominamy, że matura poprawkowa ze wszystkich przedmiotów odbędzie się 23 sierpnia br. Na egzamin należy zgłosić się o godz. 8.30 (sala 214 - matematyka i sala 113 - język angielski).

 
Wykaz podręczników PDF Drukuj Email
 Przedstawiamy wykaz podręczników (materiałów edukacyjnych /ćwiczeniowych) do przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych na rok szkolny 2016/2017, obowiązujący w klasach technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Plik do pobrania.
 
Harmonogram egzaminów poprawkowych PDF Drukuj Email

Informujemy, że egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 25 - 30 sierpnia b.r. O godz. 9.00 uczniowie przystępują do części pisemnej (hala sportowa), od godz. 11.00 - część ustna w pracowniach na parterze szkoły. Zagadnienia egzaminacyjne zostały przesłane przez nauczycieli w komunikatorze idziennika. Można je również odebrać w sekretariacie szkoły.
Szczegółowy harmonogram dla poszczególnych przedmiotów:

Więcej…
 
Wyprawka szkolna 2016 PDF Drukuj Email
 Dyrektor szkoły Joanna Woronko informuje, że z dniem 19 lipca 2016 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych (Dz. U. poz. 1045) oraz uchwała nr 82/2016 Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. – „Wyprawka szkolna”.

Więcej…
 
Projekt ​zmian kształcenia za​wodowego​ PDF Drukuj Email

Minister Edukacji Narodowej zapowiada zmiany w kształceniu zawodowym. Zachęcamy do zapoznania się z projektem organizacji nauczania teoretycznego i praktycznego zawodów.


 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia2122232425NastępnaOstatnie »

Strona 24 z 25

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.