top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Majowe święta PDF Drukuj Email

Za nami tzw. majówka i obchody 1 Maja, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Narodowego Trzeciego Maja. „Ustawa rządowa” uchwalona 3 maja 1791 r. była pierwszą pisaną konstytucją w Europie i drugą – po amerykańskiej – na świecie. Powstała przy współpracy posłów uczestniczących w pracach Sejmu Wielkiego. Zawierała program budowy nowoczesnego państwa i społeczeństwa. Do dziś pozostaje symbolem odważnego, nowatorskiego myślenia o kształcie
zobacz galerię

Więcej…
 
Sprzątanie Świata 2017 PDF Drukuj Email

Zgodnie z coroczną tradycją młodzież naszej szkoły wzięła udział w akcji Sprzątania Świata. Uczniowie klas 1B, 1Ti1 i 2TL pod opieką nauczycielek E.Szmigielskiej i B.Taraszkiewicz uporządkowali teren wokół szkoły. Śmieci było dużo, łącznie zebrano 23 worki odpadów.
zobacz galerię

 
Uwaga zmiana planu lekcji! PDF Drukuj Email

Od 4 maja br. zmienia się tygodniowy rozkład zajęć. Lekcje w czwartek i piątek odbywają się zgodnie z nowym planem. Maturzyści piszą egzaminy na hali sportowej. Poniedziałek 8 maja br. jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. W szkole odbywać się będzie matura pisemna z języka angielskiego. We wtorek 9 maja br. wracają po praktykach zawodowych klasy III. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w planie lekcji.
 
Sukces w kodowaniu PDF Drukuj Email

Z radością informujemy, że nasza szkolna drużyna informatyków -  Kewin Czupryński, Dawid Górski, Mateusz Koniszewski, Kacper Kardel i Hubert Sylwisty - wzięła udział w konkursie Akademii Kodowania zorganizowanym przez firmę Intel i awansowała do II etapu. Chłopcy już teraz wygrali sprzęt, który pozwoli im stworzyć działający prototyp i walczyć o główną nagrodę. W pierwszym etapie zmagań konkursowych uczniowie mieli zaproponować innowacyjne zastosowanie mikrokomputera Intel Edison oraz przygotować scenariusz jego wykorzystania. Opiekunem jest p. Aleksander Turek. Trzymamy kciuki
Więcej…
 
Ostatni dzwonek klas maturalnych PDF Drukuj Email
 
28 kwietnia br. o godz. 12.00 nasi maturzyści usłyszeli po raz ostatni szkolny dzwonek. Był to wyjątkowy dzień w historii szkoły. Do grona absolwentów dołączył kolejny rocznik, opuszczający mury Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach. W uroczystości zakończenia roku szkolnego i wręczenia świadectw ukończenia Technikum nr 2 tegorocznym maturzystom wziął udział Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz.
zobacz galerię

zobacz prezentację
zobacz film 4B z przymrużeniem oka
zobacz film

 
KURS IT Essentials 5.0 PDF Drukuj Email

Nasi informatycy zdobywają dodatkowe umiejętności potwierdzone certyfikatem. W szkole działa Akademia Cisco. 9 maturzystów otrzymało potwierdzenie kompetencji. Uczniowie odbyli kurs IT Essentials, który obejmuje podstawy z zakresu sprzętu i oprogramowania komputerowego, a także zaawansowane pojęcia takie jak bezpieczeństwo, tworzenie sieci i odpowiedzialność profesjonalnego informatyka. Zachęcamy do udziału w zajęciach Akademii Cisco. Kurs jest zaprojektowany dla uczniów pragnących rozpocząć karierę w ICT i tych, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę na temat działania komputera. Szczegółowych informacji udziela p. Edyta Mieńko.
zobacz galerię

 
Pożegnanie maturzystów PDF Drukuj Email

28 kwietnia br. o godz. 12.00 nasi maturzyści usłyszą po raz ostatni szkolny dzwonek. Będzie to wyjątkowy dzień w historii szkoły. Do grona absolwentów dołączy kolejny rocznik opuszczający mury Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach.  Zapraszamy wszystkich uczniów klas I i II, nauczycieli i rodziców uczniów klas IV na uroczystość zakończenia roku szkolnego i wręczenie świadectw ukończenia Technikum nr 2 tegorocznym maturzystom. Przypominamy, że piątek jest dniem galowym. Spotykamy się na 5 i 6 lekcji na hali sportowej.
 
Początek sezonu motocyklowego PDF Drukuj Email
 W najbliższą sobotę (29.04) motocykliści z Suwalszczyzny rozpoczną sezon jazdy jednośladami. Jak co roku liczna grupa miłośników motoryzacji spotka się przy naszym szkolnym torze kartingowym. Początek o godzinie 12:00. Zapraszamy do udziału w imprezie.
 
Finał wojewódzki Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego PDF Drukuj Email
 Mamy kolejny sukces! 25 kwietnia  w PZM w Białymstoku odbył się wojewódzki finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, w którym startowało trzech uczniów z klasy II B: Karol Andruczyk, Marcin Makarewicz i Mirosław Jarzębski. Chłopcy rywalizowali w konkurencjach teoretycznych, sprawdzających wiedzę z przepisów ruchu drogowego, historii motoryzacji, obsługi samochodu oraz praktycznych tj. jazda sprawnościowa motorowerem i samochodem, wykonanie obsługi codziennej pojazdu, udzielanie
zobacz galerię

Więcej…
 
XIV Suwalskie Spotkania Edukacyjne PDF Drukuj Email

25 kwietnia br. prezentowaliśmy ofertę szkoły w czasie  XIV Suwalskich Spotkań Edukacyjnych, które zorganizowane zostały pod hasłem "Nowa szkoła - nowe szanse". Tego dnia gościliśmy także w murach naszej szkoły uczniów klas III gimnazjów. Niebawem rozpocznie się rekrutacja do klas pierwszych. Zachęcamy do zapoznania się z kierunkami kształcenia w Technikum nr 2 oraz w Branżowej Szkole I Stopnia nr 2. Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach to dobry wybór! Drodzy Gimnazjaliści, dołączcie do nas!

zobacz galerię
zobacz film
 
Ksiądz Jerzy Zawadzki - suwalski kapłan PDF Drukuj Email
Uczniowie klasy 1Ti2 Kacper Kardel, Mateusz Gajewski i Michał Zaśkiewicz zajęli I miejsce w konkursie „Ksiądz Jerzy Zawadzki - suwalski kapłan". Wręczenie nagród odbyło się 23 kwietnia 2017 w Szkole Muzycznej I i II stopnia podczas uroczystości upamiętniającej 10. rocznicę śmierci Księdza Jerzego Zawadzkiego. Serdecznie gratulujemy! Opiekunami projektu byli p. Edyta Mieńko i p. Krzysztof Bziom.
zobacz galerię
zobacz nagrodzony film

 
Szkolne obchody Dnia Ziemi PDF Drukuj Email

21 kwietnia, w ramach corocznych obchodów Dnia Ziemi, odbył się szkolny konkurs wiedzy przyrodniczej poświęcony zagadnieniom ochrony przyrody i środowiska w kraju i w województwie podlaskim. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów klas I i II. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie 20 pytań przygotowanych on-line na platformie Learning apps. Aby wyłonić ostatecznych zwycięzców trzeba było przeprowadzić
zobacz galerię

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.