top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Najbliższe terminy

N Sie 20 @08:00 - 05:00
WAKACJE!

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Stypendium za wysokie wyniki w nauce zawodu PDF Drukuj Email
 Miło nam poinformować, że Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. podjął decyzję o przyznaniu stypendium za wysokie wyniki w nauce zawodu uczennicy Iwonie Ejkszta z klasy III technik technologii drewna. Gratulujemy!
 
Matura 2017 PDF Drukuj Email
 


Przypominamy tegorocznym maturzystom oraz absolwentom szkoły z lat poprzednich harmonogram egzaminów pisemnych i ustnych. Życzymy powodzenia na maturze i uzyskania jak najlepszych wyników!

terminy egzaminów

 

 
 
Narodowy Dzień Zwycięstwa PDF Drukuj Email

Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz i Przewodniczący Rady Miejskiej w Suwałkach Zdzisław Przełomiec zapraszają na uroczystość z okazji Narodowego Święta Zwycięstwa i Wolności – 72. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie, która odbędzie się 8 maja br. pod Pomnikiem Żołnierzy Września 1939 r. przy ul. Wojska Polskiego.
Program uroczystości
 
Informacja o wynikach naboru PDF Drukuj Email

Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach informuje o wynikach naboru kandydatów na stanowisko urzędnicze - głównego księgowego.
Ogłoszenie o wyniku naboru
 
Majowe święta PDF Drukuj Email

Za nami tzw. majówka i obchody 1 Maja, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Narodowego Trzeciego Maja. „Ustawa rządowa” uchwalona 3 maja 1791 r. była pierwszą pisaną konstytucją w Europie i drugą – po amerykańskiej – na świecie. Powstała przy współpracy posłów uczestniczących w pracach Sejmu Wielkiego. Zawierała program budowy nowoczesnego państwa i społeczeństwa. Do dziś pozostaje symbolem odważnego, nowatorskiego myślenia o kształcie
zobacz galerię

Więcej…
 
Sprzątanie Świata 2017 PDF Drukuj Email

Zgodnie z coroczną tradycją młodzież naszej szkoły wzięła udział w akcji Sprzątania Świata. Uczniowie klas 1B, 1Ti1 i 2TL pod opieką nauczycielek E.Szmigielskiej i B.Taraszkiewicz uporządkowali teren wokół szkoły. Śmieci było dużo, łącznie zebrano 23 worki odpadów.
zobacz galerię

 
Uwaga zmiana planu lekcji! PDF Drukuj Email

Od 4 maja br. zmienia się tygodniowy rozkład zajęć. Lekcje w czwartek i piątek odbywają się zgodnie z nowym planem. Maturzyści piszą egzaminy na hali sportowej. Poniedziałek 8 maja br. jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. W szkole odbywać się będzie matura pisemna z języka angielskiego. We wtorek 9 maja br. wracają po praktykach zawodowych klasy III. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w planie lekcji.
 
Sukces w kodowaniu PDF Drukuj Email

Z radością informujemy, że nasza szkolna drużyna informatyków -  Kewin Czupryński, Dawid Górski, Mateusz Koniszewski, Kacper Kardel i Hubert Sylwisty - wzięła udział w konkursie Akademii Kodowania zorganizowanym przez firmę Intel i awansowała do II etapu. Chłopcy już teraz wygrali sprzęt, który pozwoli im stworzyć działający prototyp i walczyć o główną nagrodę. W pierwszym etapie zmagań konkursowych uczniowie mieli zaproponować innowacyjne zastosowanie mikrokomputera Intel Edison oraz przygotować scenariusz jego wykorzystania. Opiekunem jest p. Aleksander Turek. Trzymamy kciuki
Więcej…
 
Ostatni dzwonek klas maturalnych PDF Drukuj Email
 
28 kwietnia br. o godz. 12.00 nasi maturzyści usłyszeli po raz ostatni szkolny dzwonek. Był to wyjątkowy dzień w historii szkoły. Do grona absolwentów dołączył kolejny rocznik, opuszczający mury Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach. W uroczystości zakończenia roku szkolnego i wręczenia świadectw ukończenia Technikum nr 2 tegorocznym maturzystom wziął udział Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz.
zobacz galerię

zobacz prezentację
zobacz film 4B z przymrużeniem oka
zobacz film

 
KURS IT Essentials 5.0 PDF Drukuj Email

Nasi informatycy zdobywają dodatkowe umiejętności potwierdzone certyfikatem. W szkole działa Akademia Cisco. 9 maturzystów otrzymało potwierdzenie kompetencji. Uczniowie odbyli kurs IT Essentials, który obejmuje podstawy z zakresu sprzętu i oprogramowania komputerowego, a także zaawansowane pojęcia takie jak bezpieczeństwo, tworzenie sieci i odpowiedzialność profesjonalnego informatyka. Zachęcamy do udziału w zajęciach Akademii Cisco. Kurs jest zaprojektowany dla uczniów pragnących rozpocząć karierę w ICT i tych, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę na temat działania komputera. Szczegółowych informacji udziela p. Edyta Mieńko.
zobacz galerię

 
Pożegnanie maturzystów PDF Drukuj Email

28 kwietnia br. o godz. 12.00 nasi maturzyści usłyszą po raz ostatni szkolny dzwonek. Będzie to wyjątkowy dzień w historii szkoły. Do grona absolwentów dołączy kolejny rocznik opuszczający mury Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach.  Zapraszamy wszystkich uczniów klas I i II, nauczycieli i rodziców uczniów klas IV na uroczystość zakończenia roku szkolnego i wręczenie świadectw ukończenia Technikum nr 2 tegorocznym maturzystom. Przypominamy, że piątek jest dniem galowym. Spotykamy się na 5 i 6 lekcji na hali sportowej.
 
Początek sezonu motocyklowego PDF Drukuj Email
 W najbliższą sobotę (29.04) motocykliści z Suwalszczyzny rozpoczną sezon jazdy jednośladami. Jak co roku liczna grupa miłośników motoryzacji spotka się przy naszym szkolnym torze kartingowym. Początek o godzinie 12:00. Zapraszamy do udziału w imprezie.
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 25

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.