top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Opowiadamy o szkole PDF Drukuj Email
 Zachęcamy do wysłuchania audycji o naszej szkole, którą nagraliśmy w Bayer Media. Opowiedzieliśmy o bieżących sukcesach uczniów, kierunkach kształcenia na rok szkolny 2017/2018 i ciekawych inicjatywach szkolnych.
wysłuchaj audycji

 
Biegi przełajowe PDF Drukuj Email

Zdobyliśmy kolejne punkty w Miejskiej Rywalizacji Sportowej, zajmując II miejsce w rozegranych 11 kwietnia br. Wiosennych Zawodach Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Dowspudzie. Nasza szkolna drużyna dziewcząt i chłopców uległa jedynie uczniom Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach. Dziękujemy za udany start w zawodach i gratulujemy wyników indywidualnych i drużyny! Opiekunami zawodników byli nauczyciele wychowania fizycznego p. Katarzyna Świderska i p. Dariusz Szmajda.
Komunikat z biegów - wyniki

 
Prelekcja dla rodziców PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy w czwartek 20 kwietnia br. o godz. 17.00 do sali nr 214 na prelekcję dla rodziców pn.„Nasza rodzina o zdrowym jedzeniu nie zapomina”.
 
Wkrótce matura PDF Drukuj Email
Już niebawem pożegnamy naszych najstarszych uczniów w szkole. Tylko 7 dni nauki zostało do matury. Do 24 kwietnia br. w klasach IV wystawione będą oceny roczne z przedmiotów ogólnokształcących, a 27 kwietnia br. rada pedagogiczna podejmie uchwałę w sprawie wyników klasyfikacji i ukończenia szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas maturalnych odbędzie się w piątek 28 kwietnia br. o godz. 12.00 na hali sportowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców
 
Rozstrzygnięcie konkursu "BizneSÓWKA 2017" PDF Drukuj Email
 

Niezmiernie miło nam poinformować, że Karolina Brodowska z klasy 3TT zajęła II miejsce w konkursie "BizneSÓWKA 2017" zorganizowanym przez Urząd Miejski w Suwałkach. Karolina przedstawiła ciekawą propozycję stworzenia oryginalnych maskotek regionalnych, które symbolizowałyby nasze miasto i region. To np. Jaćwingowie, mieszkający na Suwalszczyźnie od IV wieku p.n.e. oraz postacie z bajek tj. Reksio z zabawnych historii stworzonych przez suwalczanina Lechosława Marszałka, czy bohaterowie bajek, urodzonej w Suwałkach Marii Konopnickiej- krasnoludki, Sierotka Marysia, Stefek Burczymucha,

Więcej…
 
Nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze PDF Drukuj Email

Na podstawie art. 11 ust. 1, art. 12, art. 13 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j.: Dz. U. z 2016r. poz. 902) Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach ogłasza nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze - głównego księgowego.
treść ogłoszenia

 
"Godne Dzieciństwo" Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email
 Serdecznie dziękujemy Oddziałowi Rejonowemu Polskiego Czerwonego Krzyża za przekazanie paczek z artykułami spożywczymi 9 uczniom naszej szkoły, znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Pomoc została zrealizowana w ramach akcji "Godne Dzieciństwo" Wielkanoc 2017.
zobacz galerię

 
Przystanek historia PDF Drukuj Email
 W ramach kolejnego spotkania organizowanego przez Muzeum Okręgowe w Suwałkach pn. Przystanek Historia uczniowie obejrzeli dwa filmy „The Officer's Wife” ("Żona Oficera") w reż. Piotra Uzarowicza oraz „Polska szuka bohaterów” w reż. Arkadiusza Gołębiewskiego. Projekcja odbyła się 11 kwietnia br. i była okazją do uczczenia 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej.
zobacz galerię
 
Udany start Marka PDF Drukuj Email

W minioną sobotę 8 kwietnia br. w Ełku udanym startem zakończył walki zawodnik Kickboxing Panzer Suwałki, uczeń klasy 1B Marek Kapuściński. Życzymy dalszych sukcesów!
zobacz relację
 
Gratulujemy PDF Drukuj Email


Wśród naszych uczniów są znakomici sportowcy, którzy biorą udział w zawodach międzynarodowych. Aleksandra Mozerys z klasy 1TL i Krzysztof Alicki z klasy 2TR wraz ze swoim trenerem wzięli udział 8 i 9 kwietnia br. w Mistrzostwach Europy Juniorów i Seniorów w Karate Kyokushin w Danii. Ola zajęła III miejsce, zdobywając brązowy medal, w kategorii kata juniorek. W zawodach startowało 41 zawodników z Polski i prawie 400 osób z 23 państw. Gratulujemy!
zobacz relację

 
Sukces naszych uczniów PDF Drukuj Email
  Tomek Racis i Patryk Klepacki zajęli I miejsce w XI edycji konkursu międzyszkolnego o randze wojewódzkiej, którego organizatorem jest ZST w Suwałkach pn. „Pokaż swoje umiejętności, zawód to klucz do sukcesu". W konkurencjach brali udział uczniowie ze szkół z Suwałk i Białegostoku. W skład komisji konkursowej, oprócz nauczycieli przedmiotów zawodowych, wchodzili pracownicy naukowi Politechniki Białostockiej i przedsiębiorcy. Nagrodzoną pracę - stolik do gry w
zobacz galerię
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.