top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Najbliższe terminy

N Sie 20 @08:00 - 05:00
WAKACJE!

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Finał wojewódzki Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego PDF Drukuj Email
 Mamy kolejny sukces! 25 kwietnia  w PZM w Białymstoku odbył się wojewódzki finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, w którym startowało trzech uczniów z klasy II B: Karol Andruczyk, Marcin Makarewicz i Mirosław Jarzębski. Chłopcy rywalizowali w konkurencjach teoretycznych, sprawdzających wiedzę z przepisów ruchu drogowego, historii motoryzacji, obsługi samochodu oraz praktycznych tj. jazda sprawnościowa motorowerem i samochodem, wykonanie obsługi codziennej pojazdu, udzielanie
zobacz galerię

Więcej…
 
XIV Suwalskie Spotkania Edukacyjne PDF Drukuj Email

25 kwietnia br. prezentowaliśmy ofertę szkoły w czasie  XIV Suwalskich Spotkań Edukacyjnych, które zorganizowane zostały pod hasłem "Nowa szkoła - nowe szanse". Tego dnia gościliśmy także w murach naszej szkoły uczniów klas III gimnazjów. Niebawem rozpocznie się rekrutacja do klas pierwszych. Zachęcamy do zapoznania się z kierunkami kształcenia w Technikum nr 2 oraz w Branżowej Szkole I Stopnia nr 2. Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach to dobry wybór! Drodzy Gimnazjaliści, dołączcie do nas!

zobacz galerię
zobacz film
 
Ksiądz Jerzy Zawadzki - suwalski kapłan PDF Drukuj Email
Uczniowie klasy 1Ti2 Kacper Kardel, Mateusz Gajewski i Michał Zaśkiewicz zajęli I miejsce w konkursie „Ksiądz Jerzy Zawadzki - suwalski kapłan". Wręczenie nagród odbyło się 23 kwietnia 2017 w Szkole Muzycznej I i II stopnia podczas uroczystości upamiętniającej 10. rocznicę śmierci Księdza Jerzego Zawadzkiego. Serdecznie gratulujemy! Opiekunami projektu byli p. Edyta Mieńko i p. Krzysztof Bziom.
zobacz galerię
zobacz nagrodzony film

 
Szkolne obchody Dnia Ziemi PDF Drukuj Email

21 kwietnia, w ramach corocznych obchodów Dnia Ziemi, odbył się szkolny konkurs wiedzy przyrodniczej poświęcony zagadnieniom ochrony przyrody i środowiska w kraju i w województwie podlaskim. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów klas I i II. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie 20 pytań przygotowanych on-line na platformie Learning apps. Aby wyłonić ostatecznych zwycięzców trzeba było przeprowadzić
zobacz galerię

Więcej…
 
Opowiadamy o szkole PDF Drukuj Email
 Zachęcamy do wysłuchania audycji o naszej szkole, którą nagraliśmy w Bayer Media. Opowiedzieliśmy o bieżących sukcesach uczniów, kierunkach kształcenia na rok szkolny 2017/2018 i ciekawych inicjatywach szkolnych.
wysłuchaj audycji

 
Biegi przełajowe PDF Drukuj Email

Zdobyliśmy kolejne punkty w Miejskiej Rywalizacji Sportowej, zajmując II miejsce w rozegranych 11 kwietnia br. Wiosennych Zawodach Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Dowspudzie. Nasza szkolna drużyna dziewcząt i chłopców uległa jedynie uczniom Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach. Dziękujemy za udany start w zawodach i gratulujemy wyników indywidualnych i drużyny! Opiekunami zawodników byli nauczyciele wychowania fizycznego p. Katarzyna Świderska i p. Dariusz Szmajda.
Komunikat z biegów - wyniki

 
Prelekcja dla rodziców PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy w czwartek 20 kwietnia br. o godz. 17.00 do sali nr 214 na prelekcję dla rodziców pn.„Nasza rodzina o zdrowym jedzeniu nie zapomina”.
 
Wkrótce matura PDF Drukuj Email
Już niebawem pożegnamy naszych najstarszych uczniów w szkole. Tylko 7 dni nauki zostało do matury. Do 24 kwietnia br. w klasach IV wystawione będą oceny roczne z przedmiotów ogólnokształcących, a 27 kwietnia br. rada pedagogiczna podejmie uchwałę w sprawie wyników klasyfikacji i ukończenia szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas maturalnych odbędzie się w piątek 28 kwietnia br. o godz. 12.00 na hali sportowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców
 
Rozstrzygnięcie konkursu "BizneSÓWKA 2017" PDF Drukuj Email
 

Niezmiernie miło nam poinformować, że Karolina Brodowska z klasy 3TT zajęła II miejsce w konkursie "BizneSÓWKA 2017" zorganizowanym przez Urząd Miejski w Suwałkach. Karolina przedstawiła ciekawą propozycję stworzenia oryginalnych maskotek regionalnych, które symbolizowałyby nasze miasto i region. To np. Jaćwingowie, mieszkający na Suwalszczyźnie od IV wieku p.n.e. oraz postacie z bajek tj. Reksio z zabawnych historii stworzonych przez suwalczanina Lechosława Marszałka, czy bohaterowie bajek, urodzonej w Suwałkach Marii Konopnickiej- krasnoludki, Sierotka Marysia, Stefek Burczymucha,

Więcej…
 
Nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze PDF Drukuj Email

Na podstawie art. 11 ust. 1, art. 12, art. 13 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j.: Dz. U. z 2016r. poz. 902) Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach ogłasza nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze - głównego księgowego.
treść ogłoszenia

 
Wesołych Świąt! PDF Drukuj Email
 
"Godne Dzieciństwo" Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email
 Serdecznie dziękujemy Oddziałowi Rejonowemu Polskiego Czerwonego Krzyża za przekazanie paczek z artykułami spożywczymi 9 uczniom naszej szkoły, znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Pomoc została zrealizowana w ramach akcji "Godne Dzieciństwo" Wielkanoc 2017.
zobacz galerię

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 25

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.