top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Najbliższe terminy

N Sie 20 @08:00 - 05:00
WAKACJE!

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Przystanek historia PDF Drukuj Email
 W ramach kolejnego spotkania organizowanego przez Muzeum Okręgowe w Suwałkach pn. Przystanek Historia uczniowie obejrzeli dwa filmy „The Officer's Wife” ("Żona Oficera") w reż. Piotra Uzarowicza oraz „Polska szuka bohaterów” w reż. Arkadiusza Gołębiewskiego. Projekcja odbyła się 11 kwietnia br. i była okazją do uczczenia 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej.
zobacz galerię
 
Udany start Marka PDF Drukuj Email

W minioną sobotę 8 kwietnia br. w Ełku udanym startem zakończył walki zawodnik Kickboxing Panzer Suwałki, uczeń klasy 1B Marek Kapuściński. Życzymy dalszych sukcesów!
zobacz relację
 
Gratulujemy PDF Drukuj Email


Wśród naszych uczniów są znakomici sportowcy, którzy biorą udział w zawodach międzynarodowych. Aleksandra Mozerys z klasy 1TL i Krzysztof Alicki z klasy 2TR wraz ze swoim trenerem wzięli udział 8 i 9 kwietnia br. w Mistrzostwach Europy Juniorów i Seniorów w Karate Kyokushin w Danii. Ola zajęła III miejsce, zdobywając brązowy medal, w kategorii kata juniorek. W zawodach startowało 41 zawodników z Polski i prawie 400 osób z 23 państw. Gratulujemy!
zobacz relację

 
Sukces naszych uczniów PDF Drukuj Email
  Tomek Racis i Patryk Klepacki zajęli I miejsce w XI edycji konkursu międzyszkolnego o randze wojewódzkiej, którego organizatorem jest ZST w Suwałkach pn. „Pokaż swoje umiejętności, zawód to klucz do sukcesu". W konkurencjach brali udział uczniowie ze szkół z Suwałk i Białegostoku. W skład komisji konkursowej, oprócz nauczycieli przedmiotów zawodowych, wchodzili pracownicy naukowi Politechniki Białostockiej i przedsiębiorcy. Nagrodzoną pracę - stolik do gry w
zobacz galerię
Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej PDF Drukuj Email

5 kwietnia 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Suwałkach odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, w której wzięło udział 50 uczestników, przedstawicieli szkół średnich oraz gimnazjów z Suwałk i okolic. Zdecydowana większość uczniów wybrała język angielski oraz francuski, pojawiły się też piosenki w języku rosyjskim, hiszpańskim
zobacz relację

Więcej…
 
Budki dla ptaków PDF Drukuj Email

Nasi młodzi stolarze z klas TD w ramach praktycznej nauki zawodu na warsztatach CKP wykonali budki lęgowe dla ptaków, które otrzymają 7 kwietnia br. mieszkańcy Suwałk. To kolejna akcja suwalskiego samorządu wspierana przez naszych uczniów. Zimą uczniowie przygotowywali karmniki.
 
Zajęcia w Wigierskim Parku Narodowym PDF Drukuj Email
 5 kwietnia br. klasa 4TL wzięła udział w zajęciach terenowych z geografii na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Uczniowie poznawali zasady przebywania na terenach chronionych, oglądali zbiorowiska leśne oraz zbiorniki wodne, przeszli dwie ścieżki dydaktyczne pn. „Las” i „Suchary”.
zobacz galerię

 
Światowy Dzień Zdrowia PDF Drukuj Email

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony co roku 7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia, daje nam możliwość uaktywnienia działań poświęconych problemom zdrowotnym. W 2017 roku przebiega pod hasłem „Depresja porozmawiajmy”. Choroba ta dotyka ludzi w różnym wieku, z różnych środowisk, we wszystkich krajach. Jest przyczyną cierpienia psychicznego i negatywnie wpływa na zdolność cierpiących na depresję osób do wykonywania nawet
Więcej…
 
Wielkanocna zbiórka żywnośc PDF Drukuj Email

31 marca i 2 kwietnia br. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w kolejnej już zbiórce artykułów spożywczych organizowanej przez Polskie Banki Żywności. 17 młodych wolontariuszy spędziło w sklepach aż 39 godzin, by potrzebujący mieli co jeść i godnie przeżyli święta wielkanocne. Bierzmy z nich przykład.
zobacz galerię
 
73. rocznica stracenia w Suwałkach 16 mieszkańców Suwalszczyzny PDF Drukuj Email
 W piątek 31 marca 2017r. odbyły się uroczystości z okazji upamiętnienia 73. rocznicy stracenia w Suwałkach 16 mieszkańców Suwalszczyzny. Delegacja szkoły wzięła udział we mszy św. w kościele pw. św Wojciecha, a następnie w uroczystości pod Pomnikiem Straceń. Obelisk przy ul. Sejneńskiej upamiętnia tragiczne zdarzenia z 1 kwietnia 1944 roku, kiedy Niemcy powiesili 16 członków ruchu oporu. Ich ciała leżą w Lesie Szwajcarskim.
zobacz galerię
zobacz relację
 
Finał Mistrzostw Suwałk w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email

31 marca br. odbył się w naszej szkole finał Mistrzostw Suwałk w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych. Po zaciętej walce z Zespołem Szkół nr 4 wygraliśmy mistrzostwa. Najlepszym zawodnikiem został Adrian Piekarski z klasy 3TL, a najlepszym bramkarzem Piotr Kareło z klasy 1Ti1. Szkołę reprezentuje drużyna w składzie: Smoliński Patryk (2TL),
zobacz galerię
zobacz film
Więcej…
 
BizneSÓWKA PDF Drukuj Email
 Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie organizowanym przez Urząd Miejski w Suwałkach "BizneSÓWKA". Dwa projekty zostały zakwalifikowane do II etapu. Do urzędu wpłynęło łącznie 14 wniosków, do II etapu konkursu przeszło 6 biznesplanów. 7 kwietnia br. odbędzie się rozmowa z autorami prac. Życzymy powodzenia! Opiekunami są p. Joanna Kalejta i p. Adam Czerech.
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 25

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.