top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Najbliższe terminy

N Sie 20 @08:00 - 05:00
WAKACJE!

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Wizyta w PUP PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy 2TT w ramach realizowanej praktyki zawodowej wzięli udział w spotkaniu informacyjnym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Suwałkach, podczas którego omówiono usługi świadczone przez instytucję pośrednictwa pracy oraz przedstawiono możliwości efektywnego planowania i zarządzania karierą edukacyjno-zawodową. Młodzież dowiedziała się także o możliwościach otrzymania pracy w zawodzie technik obsługi turystycznej, analizowała tzw. barometr zawodów na 2017 rok z naszego regionu.
zobacz galerię

 
Dzień otwarty PDF Drukuj Email

Pierwszy w tym roku Dzień Otwarty naszej szkoły za nami. W środę 29 marca br. odbyły się konkursy międzyszkolne dla gimnazjalistów, przedstawienia w języku angielskim i w języku niemieckim, prezentowaliśmy również ofertę kształcenia od września 2017r.  II etap Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego dla Gimnazjalistów RamBit wygrał Ignacy Skoczylas z Gimnazjum im. Marii Konopnickiej. W IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "Język + zawód = przyszłość"  były do wyboru testy w 3 kategoriach informatyka, reklama i mechanika. Najlepszy okazał się Jan Drejer z Gimnazjum 
zobacz galerię
zobacz film
Więcej…
 
Apel porządkowy PDF Drukuj Email

Dyrektor szkoły Joanna Woronko zaprasza wszystkich uczniów wraz z nauczycielami na apel porządkowy w czwartek 30 marca br. o godz. 9.50, w czasie którego m.in. zostanie przedstawiony plan pracy szkoły na kolejne miesiące nauki, zostaną też wyróżnieni uczniowie z wysokimi wynikami w konkursach i zawodach. Klasa z najlepszą frekwencją otrzyma nagrodę. Prosimy o punktualne przybycie na halę. 
 
Wspieramy akcję PCK PDF Drukuj Email

Blisko milion dzieci i młodzieży żyje w rodzinach, które na co dzień borykają się z niedostatkiem i nie stać ich na zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb m.in.: jedzenia, dachu nad głową, higieny i edukacji. Nasi wolontariusze ze szkolnego koła PCK nie są obojętni wobec potrzebujących i wraz z opiekunem p. Krzysztofem Gorszewskim wzięli udział w dniach 25-26 marca br. w akcji PCK ph. "Godne dzieciństwo".
zobacz galerię

 
Wycieczka do Białegostoku PDF Drukuj Email

Poczuć się przez moment jak student, a po chwili jak dziecko? Czemu nie? Taką okazję mieli uczniowie klas technik informatyk i technik obsługi turystycznej, którzy 24 marca b.r. wzięli udział w wycieczce do Białegostoku. Głównym celem wyjazdu była wizyta na Politechnice Białostockiej w ramach akcji „Dzień na studiach”. Oprócz zwiedzania budynków uczelni uczniowie wzięli udział w zajęciach w laboratoriach, a także wysłuchali wykładów na temat „sztucznej inteligencji” czy „nowego jedwabnego szlaku”. Wizyta na uczelni była również okazją do poznania
zobacz galerię

zobacz film

Więcej…
 
Akcja oddawania krwi dla ratowania życia PDF Drukuj Email
 23 marca br. odbyła się akcja oddawania krwi dla ratowania życia i zdrowia innych, w której uczestniczyło 29 uczniów naszej szkoły. Honorowym dawcom krwi w imieniu własnym oraz Terenowego Oddziału Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Suwałkach składamy serdeczne podziękowania.
zobacz galerię

 
Rekolekcje PDF Drukuj Email
 

W poniedziałek i wtorek (27 i 28 marca 2017r.) w godz. 10.45 - 11.30 (4. godzina lekcyjna) odbędą się na hali sportowej rekolekcje wielkopostne. Zachęcamy wszystkich do udziału w spotkaniach poświęconych odnowie duchowej. Wielki post jest czasem wyciszenia, zadumy, modlitwy. To szczególny dla chrześcijan okres pokuty, który ma przygotować wiernych do święta Zmartwychwstania Pańskiego. Uczniowie, którzy nie uczestniczą w szkolnych rekolekcjach mają lekcje zgodnie z planem.

 
Niezwykły sukces​ PDF Drukuj Email

Niezmiernie miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Wiedzy o Drewnie organizowanym przez SGGW uczeń klasy 3TD Tomasz Racis został laureatem konkursu. Mimo że jest uczniem klasy III technikum, zdobył już indeks Wydziału Technologii Drewna, najlepszej w kraju uczelni, kształcącej w zawodzie branży drzewnej oraz otrzymał fantastyczne nagrody od firm Meble FORTE S.A., Mardom, Grupa Nowy Styl oraz Mebloform.pl. Gratulujemy Tomkowi sukcesu! W wyjeździe do stolicy uczestniczyli wszyscy uczniowie klas
Więcej…
 
Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS PDF Drukuj Email

15 marca 2017 roku odbył się drugi etap szkolnego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS, do którego przystąpiło 30 uczniów reprezentujących klasy I. Zadaniem uczestników było rozwiązanie 18 pytań testowych. A oto zwycięzcy I miejsce – Patrycja Barszczewska kl.1 TL, II miejsce – Andrzej Miłowicki kl. 1CE, III miejsce – Eryk Markowski kl. 1TL. Gratulujemy!
zobacz galerię
 
Prodimy o głosy PDF Drukuj Email

Projekt „Zalew łączący pokolenia” nad Zalewem Arkadia w Suwałkach został nominowany w konkursie „Mieszkam tu! – Mądre pomysły na mądre miasto”. Głosowanie internetowe potrwa do 28 kwietnia. Zachęcamy do oddania głosu na suwalski zalew.
Kliknij by oddać głos

 
 
Mistrzostwa Suwałk w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email
 23 marca br. byliśmy gospodarzami Mistrzostw Suwałk w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych. Szkolna drużyna rywalizowała z suwalskimi zespołami - Zespołem Szkół Technicznych i Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem naszych chłopaków. Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom za doping. Ostatni w tym roku turniej zostanie rozegrany 31 marca br. Mecze drużynami  III LO i Zespołu Szkół nr 4 ponownie będzie można oglądać na trybunach hali sportowej w naszej szkole. Zapraszamy do kibicowania szkolnej drużynie!
 
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. PDF Drukuj Email
 Nauczyciel wychowania fizycznego p. Dariusz Szmajda zorganizował 21 marca br. mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. Turniej wygrała klasa 1 TL, w składzie Bartosz Gużewski, Bartłomiej Pachała, Warszawski Kamil, Szczesny Patryk, Zubrzycki Dawid, Gościewski Szymon, która pokonała w finale drużynę maturzystów oraz klasę 3 TL. Gratulujemy!
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 25

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.