top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Wycieczka do Białegostoku PDF Drukuj Email

Poczuć się przez moment jak student, a po chwili jak dziecko? Czemu nie? Taką okazję mieli uczniowie klas technik informatyk i technik obsługi turystycznej, którzy 24 marca b.r. wzięli udział w wycieczce do Białegostoku. Głównym celem wyjazdu była wizyta na Politechnice Białostockiej w ramach akcji „Dzień na studiach”. Oprócz zwiedzania budynków uczelni uczniowie wzięli udział w zajęciach w laboratoriach, a także wysłuchali wykładów na temat „sztucznej inteligencji” czy „nowego jedwabnego szlaku”. Wizyta na uczelni była również okazją do poznania
zobacz galerię

zobacz film

Więcej…
 
Akcja oddawania krwi dla ratowania życia PDF Drukuj Email
 23 marca br. odbyła się akcja oddawania krwi dla ratowania życia i zdrowia innych, w której uczestniczyło 29 uczniów naszej szkoły. Honorowym dawcom krwi w imieniu własnym oraz Terenowego Oddziału Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Suwałkach składamy serdeczne podziękowania.
zobacz galerię

 
Rekolekcje PDF Drukuj Email
 

W poniedziałek i wtorek (27 i 28 marca 2017r.) w godz. 10.45 - 11.30 (4. godzina lekcyjna) odbędą się na hali sportowej rekolekcje wielkopostne. Zachęcamy wszystkich do udziału w spotkaniach poświęconych odnowie duchowej. Wielki post jest czasem wyciszenia, zadumy, modlitwy. To szczególny dla chrześcijan okres pokuty, który ma przygotować wiernych do święta Zmartwychwstania Pańskiego. Uczniowie, którzy nie uczestniczą w szkolnych rekolekcjach mają lekcje zgodnie z planem.

 
Niezwykły sukces​ PDF Drukuj Email

Niezmiernie miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Wiedzy o Drewnie organizowanym przez SGGW uczeń klasy 3TD Tomasz Racis został laureatem konkursu. Mimo że jest uczniem klasy III technikum, zdobył już indeks Wydziału Technologii Drewna, najlepszej w kraju uczelni, kształcącej w zawodzie branży drzewnej oraz otrzymał fantastyczne nagrody od firm Meble FORTE S.A., Mardom, Grupa Nowy Styl oraz Mebloform.pl. Gratulujemy Tomkowi sukcesu! W wyjeździe do stolicy uczestniczyli wszyscy uczniowie klas
Więcej…
 
Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS PDF Drukuj Email

15 marca 2017 roku odbył się drugi etap szkolnego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS, do którego przystąpiło 30 uczniów reprezentujących klasy I. Zadaniem uczestników było rozwiązanie 18 pytań testowych. A oto zwycięzcy I miejsce – Patrycja Barszczewska kl.1 TL, II miejsce – Andrzej Miłowicki kl. 1CE, III miejsce – Eryk Markowski kl. 1TL. Gratulujemy!
zobacz galerię
 
Prodimy o głosy PDF Drukuj Email

Projekt „Zalew łączący pokolenia” nad Zalewem Arkadia w Suwałkach został nominowany w konkursie „Mieszkam tu! – Mądre pomysły na mądre miasto”. Głosowanie internetowe potrwa do 28 kwietnia. Zachęcamy do oddania głosu na suwalski zalew.
Kliknij by oddać głos

 
 
Mistrzostwa Suwałk w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email
 23 marca br. byliśmy gospodarzami Mistrzostw Suwałk w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych. Szkolna drużyna rywalizowała z suwalskimi zespołami - Zespołem Szkół Technicznych i Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem naszych chłopaków. Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom za doping. Ostatni w tym roku turniej zostanie rozegrany 31 marca br. Mecze drużynami  III LO i Zespołu Szkół nr 4 ponownie będzie można oglądać na trybunach hali sportowej w naszej szkole. Zapraszamy do kibicowania szkolnej drużynie!
 
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. PDF Drukuj Email
 Nauczyciel wychowania fizycznego p. Dariusz Szmajda zorganizował 21 marca br. mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. Turniej wygrała klasa 1 TL, w składzie Bartosz Gużewski, Bartłomiej Pachała, Warszawski Kamil, Szczesny Patryk, Zubrzycki Dawid, Gościewski Szymon, która pokonała w finale drużynę maturzystów oraz klasę 3 TL. Gratulujemy!
 
Szkolny konkurs wiedzy technicznej PDF Drukuj Email
Nasi uczniowie z klas I - III, kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, wzięli udział w szkolnym konkursie wiedzy technicznej, który zorganizował p. Janusz Pryzowicz. A oto wyniki: I miejsce Aneta Budowicz (2B), II miejsce Szymon Pogorzelski (1B), III miejsce Daniel Judzewicz (2B).
zobacz galerię
 
Zostań dawcą krwi PDF Drukuj Email
 W najbliższy czwartek 23 marca br. będzie można w naszej szkole oddać honorowo krew dla ratowania życia i zdrowia innych. Akcję przeprowadzi Terenowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Suwałkach. Wszyscy chętni uczniowie pełnoletni z dowodem tożsamości lub legitymacją szkolną zgłaszają się od godz. 8.00 w sali gimnastycznej. Rano należy spożyć lekki posiłek węglowodanowy.
 
Konkurs ilustratorski PDF Drukuj Email

Zapraszamy uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie ilustratorskim ph. "Rozczytać wyobraźnię".
regulamin

 
Witamy wiosnę PDF Drukuj Email

Pierwszy Dzień Wiosny przywitał nas deszczem, jednak w szkole panowała przyjazna atmosfera, którą podsycały zmagania sportowe klas. W konkurencji hula-hop najlepszymi okazały się Karolina Brodowska (klasa 3TT) i Katarzyna Żukowska (klasa 1TR), najzdolniejszymi żonglerami zostali .Radosław Woronowicz (klasa 4B) i Daniel Szuliński (klasa 2Ti1), w rzutach karnych mistrzami okazali się Sylwia Piekarska (klasa 3TT) i Daniel Olszewski (klasa 1Ti1). Konkurs na Marzannę 2017 wygrała Magdalena Ułanowicz (klasa 4TR). W wyciskaniu sztangi leżąc mistrzem został Kamil Hołdyński
zobacz galerię
zobacz film
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.