top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Zapraszamy na warsztaty! PDF Drukuj Email
 
Gimnazjalisto! 
 Z myślą o Tobie, organizujemy w naszej szkole warsztaty informatyczne, podczas których będziesz mógł zgłębić swoją wiedzę w różnych obszarach informatyki. W trakcie spotkań zdobędziesz wiedzę i umiejętności związane z animacją komputerową, tworzeniem filmów, retuszem fotografii.  Planujemy również pokazać Ci, jak samodzielnie wymienić podzespoły w komputerze i przeprowadzić testy diagnostyczne. Lubisz fotografować? Pokażemy Ci, jak to robić dobrze.
zobacz zaproszenie
Więcej…
 
Targi sportów wodnych PDF Drukuj Email

Uczennica klasy 2TT Joanna Chmielewska reprezentowała stoisko regionalne Suwałk i okolicznych przedsiębiorstw turystycznych w 29. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, które odbyły się w Warszawie w dniach 16 - 19 marca 2017r. Jej udział w turystycznej "imprezie" był możliwy dzięki zawarciu współpracy Starostwa Powiatowego w Suwałkach oraz Suwalskiej Organizacji Turystycznej z nauczycielką p. Joanną Kalejta.
zobacz galerię
 
Półfinał ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej PDF Drukuj Email

W sobotę 18 marca br. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się  półfinał ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej. Wzięło w nim udział 3 uczniów naszej szkoły: Wojciech Taraszkiewicz z klasy IV B, Mateusz Popławski z klasy III B oraz Daniel Judzewicz z klasy II B. Wojtek Taraszkiewicz okazał się najlepszym spośród 465 uczniów ze szkół kształcących w zawodach branży samochodowej z Polski. Zajął I miejsce i zakwalifikował się do ścisłego finału, który odbędzie się 13 maja w siedzibie firmy Bosch Sp. z o.o. w Warszawie.

zobacz galerię

Więcej…
 
Światowy Dzień Poezji PDF Drukuj Email

 
21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji. Warto przypomnieć, że święto to ustanowiło UNESCO w 1999 roku w celu propagowania czytania, pisania, publikowania oraz rozumienia poezji na całym świecie. Rokrocznie UNESCO zachęca do inicjatyw promujących piękno słowa. Zachęcamy wszystkich wielbicieli liryki – zarówno tych wiernych jej od lat, jak i tych dopiero rozpoczynających przygodę z poezją do sięgnięcia po wybrany tekst.
 
Pierwszy dzień wiosny PDF Drukuj Email
          
         
 
Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej Plamka PDF Drukuj Email

 17 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 15. Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Plamka", który organizuje III LO. Tematem tegorocznej edycji był "Wicher w polu gna". Nasi młodzi informatycy i technicy organizacji reklamy nie mieli sobie równych. I miejsce zajęła Dominika Czarniewska (kl.3ti), II miejsce Urszula Szczypiń (kl. 2ti1), III miejsce Magdalena Ułanowicz (kl. 4TR). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
zobacz galerię
 
Ciekawa lekcja historii PDF Drukuj Email

15 marca br. uczniowie klas maturalnych odbyli lekcję historii z pracownikiem OBBH IPN w Białymstoku p. Pawłem Kaliszem, który wygłosił wykład pt. "Podziemie Niepodległościowe na Suwalszczyźnie", przedstawił losy Żołnierzy Wyklętych na tle wydarzeń z lat 1945-1956.
 
Konwent PWSZ PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, że dyrektor szkoły Joanna Woronko po raz drugi została powołana na kolejną czteroletnią kadencję konwentu PWSZ im. prof. Edwarda Szczepanika w Suwałkach. Jest to organ opiniodawczo-doradczy, wspierający uczelnię. Na jego forum odbywa się wymiana doświadczeń i informacji, wyrażane są opinie oraz prowadzone konsultacje m. in. o kierunkach rozwoju uczelni i nawiązywaniu kontaktów z otoczeniem gospodarczym
 
Smutna wiadomość PDF Drukuj Email

Z żalem zawiadamiamy, że odszedł w wieku 107 lat śp. Tadeusz Wojno - dyrektor szkoły w latach 60-tych, nauczyciel matematyki. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 marca 2017r. o godz. 11.00 w konkatedrze św. Aleksandra w Suwałkach.
 
Przystanek historia PDF Drukuj Email
 We wtorek 14 marca br. ponad 50 uczniów klas I spotykało się po raz kolejny w bieżącym roku szkolnym na Przystanku Historia. Tym razem młodzież dowiedziała się o poszukiwaniach ofiar totalitaryzmów w woj. podlaskim. Temat wiąże się z obchodzonym 1 marca Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W czasie prelekcji głos zabrał pracownik OBBH
zobacz galerię
Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
 Informujemy, że biblioteka szkolna w dniach 13 - 17 marca br. będzie czynna tylko w czasie przerw międzylekcyjnych. Wszelkie sprawy dotyczące wypożyczeń i zwrotów książek prosimy kierować do pani pedagog Renaty Przełomskiej.
 
Licealiada województwa podlaskiego w pływaniu PDF Drukuj Email

Drużyna pływacka naszej szkoły w składzie: Robert Grębosz, Tomasz Łukaszewicz, Patryk Pałkiewicz, Mateusz Paś, Krzysztof Olszewski, Jakub Janczewski, Daniel Czarniecki, Piotr Sidor i Adrian Wasilewski w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła II miejsce w Suwałkach i VI miejsce w województwie podlaskim. Zawody rozegrano 1 marca 2017 roku w Aquaparku w Suwałkach (25 m, osiem torów). Dziękujemy chłopakom za start w zawodach zaliczanych do punktacji Miejskiej Rywalizacji Sportowej! Opiekunem drużyny jest p. Beata Kowalska
komunikat końcowy

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.