top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Najbliższe terminy

N Sie 20 @08:00 - 05:00
WAKACJE!

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Smutna wiadomość PDF Drukuj Email

Z żalem zawiadamiamy, że odszedł w wieku 107 lat śp. Tadeusz Wojno - dyrektor szkoły w latach 60-tych, nauczyciel matematyki. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 marca 2017r. o godz. 11.00 w konkatedrze św. Aleksandra w Suwałkach.
 
Przystanek historia PDF Drukuj Email
 We wtorek 14 marca br. ponad 50 uczniów klas I spotykało się po raz kolejny w bieżącym roku szkolnym na Przystanku Historia. Tym razem młodzież dowiedziała się o poszukiwaniach ofiar totalitaryzmów w woj. podlaskim. Temat wiąże się z obchodzonym 1 marca Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W czasie prelekcji głos zabrał pracownik OBBH
zobacz galerię
Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
 Informujemy, że biblioteka szkolna w dniach 13 - 17 marca br. będzie czynna tylko w czasie przerw międzylekcyjnych. Wszelkie sprawy dotyczące wypożyczeń i zwrotów książek prosimy kierować do pani pedagog Renaty Przełomskiej.
 
Licealiada województwa podlaskiego w pływaniu PDF Drukuj Email

Drużyna pływacka naszej szkoły w składzie: Robert Grębosz, Tomasz Łukaszewicz, Patryk Pałkiewicz, Mateusz Paś, Krzysztof Olszewski, Jakub Janczewski, Daniel Czarniecki, Piotr Sidor i Adrian Wasilewski w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła II miejsce w Suwałkach i VI miejsce w województwie podlaskim. Zawody rozegrano 1 marca 2017 roku w Aquaparku w Suwałkach (25 m, osiem torów). Dziękujemy chłopakom za start w zawodach zaliczanych do punktacji Miejskiej Rywalizacji Sportowej! Opiekunem drużyny jest p. Beata Kowalska
komunikat końcowy

 
Szkolny konkurs wiedzy o logistyce i spedycji PDF Drukuj Email

 22 lutego br. odbył się szkolny konkurs wiedzy o logistyce i spedycji. Uczniowie klas, kształcących się w zawodzie technik logistyk, rozwiązywali pytania testowe z branży logistyczno-spedycyjnej. Największą wiedzą wykazali się: Joanna Czarniecka (klasa 1TL), Michał Szczerbowski (klasa 3 TL) i Karol Dubin (klasa 2 TL). Gratulujemy!
 
Wybory samorządowe PDF Drukuj Email

Dowiedz się więcej o wyborach samorządowych w Polsce. Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Suwałkach przedstawia filmy edukacyjno-informacyjne.
zobacz filmy
 
Zebranie z rodzicami PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszamy 9 marca b.r. (czwartek) o godz. 16.00 na spotkania z wychowawcami klas, a następnie na tzw. zebranie otwarte. Nauczyciele, uczący w klasach, będą pełnić dyżury do godz. 18.00. Zachęcamy do kontaktu z pedagogami.
 
Awans do II ligi PDF Drukuj Email

Z radością informujemy, że drużyna naszych chłopaków po dwóch wygranych meczach futsalu, które zostały rozegrane 8 marca br. w Zambrowie, zapewniła szkole awans do przyszłorocznej II ligi. Serdecznie gratulujemy! Trenerem jest p. Dariusz Szmajda.
 
Dzień Kobiet w naszej szkole PDF Drukuj Email

Co roku 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Mężczyźni wręczają matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki. Ten wyjątkowy dzień celebrujemy także w szkole. A oto filmowa relacja koła Czubakaz.
zobacz film
 
Podsumowanie programu "Szkoła dialogu" PDF Drukuj Email

3 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły z klas 2TT i 3TT uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie - uroczystym podsumowaniu udziału w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu”. Jego celem było poszerzanie wiedzy na temat wielowiekowej obecności Żydów w Polsce oraz ich wkładu w rozwój społeczny, kulturalny i gospodarczy naszego kraju. Na zajęciach warsztatowych pod kierunkiem trenerów Forum Dialogu Między Narodami młodzież odkrywała historię
zobacz galerię

Więcej…
 
Suwałki Miss Run PDF Drukuj Email
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja imprezy pn. "Suwałki Miss Run". To wydarzenie biegowe skierowane do Pań, odbywające się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. W tegorocznej edycji, podobnie jak w poprzednich na uczestniczki czeka wiele atrakcyjnych nagród. Zachęcamy do udziału w "Suwałki Miss Run 2017" wszystkie Panie - nauczycielki i uczennice naszej szkoły - 19 marca br. o godz. 14.00
zaproszenie
 
Uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych PDF Drukuj Email

1 marca 2017r. uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych, czyli tych, którzy domagając się wolnej i niezależnej Polski, zostali ofiarami komunistycznego terroru. Była msza święta, okolicznościowe listy, apel pamięci i salwa honorowa. W uroczystościach miejskich uczestniczyli żołnierze, kombatanci, służby mundurowe, poczty sztandarowe szkół i instytucji, przedstawiciele władz i młodzież.
zobacz galerię

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 25

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.