top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Najbliższe terminy

Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
WAKACJE!
Wt Cze 27 @08:00 - 05:00
Egzaminy zawodowe

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Szkolny konkurs wiedzy o logistyce i spedycji PDF Drukuj Email

 22 lutego br. odbył się szkolny konkurs wiedzy o logistyce i spedycji. Uczniowie klas, kształcących się w zawodzie technik logistyk, rozwiązywali pytania testowe z branży logistyczno-spedycyjnej. Największą wiedzą wykazali się: Joanna Czarniecka (klasa 1TL), Michał Szczerbowski (klasa 3 TL) i Karol Dubin (klasa 2 TL). Gratulujemy!
 
Wybory samorządowe PDF Drukuj Email

Dowiedz się więcej o wyborach samorządowych w Polsce. Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Suwałkach przedstawia filmy edukacyjno-informacyjne.
zobacz filmy
 
Zebranie z rodzicami PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszamy 9 marca b.r. (czwartek) o godz. 16.00 na spotkania z wychowawcami klas, a następnie na tzw. zebranie otwarte. Nauczyciele, uczący w klasach, będą pełnić dyżury do godz. 18.00. Zachęcamy do kontaktu z pedagogami.
 
Awans do II ligi PDF Drukuj Email

Z radością informujemy, że drużyna naszych chłopaków po dwóch wygranych meczach futsalu, które zostały rozegrane 8 marca br. w Zambrowie, zapewniła szkole awans do przyszłorocznej II ligi. Serdecznie gratulujemy! Trenerem jest p. Dariusz Szmajda.
 
Dzień Kobiet w naszej szkole PDF Drukuj Email

Co roku 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Mężczyźni wręczają matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki. Ten wyjątkowy dzień celebrujemy także w szkole. A oto filmowa relacja koła Czubakaz.
zobacz film
 
Podsumowanie programu "Szkoła dialogu" PDF Drukuj Email

3 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły z klas 2TT i 3TT uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie - uroczystym podsumowaniu udziału w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu”. Jego celem było poszerzanie wiedzy na temat wielowiekowej obecności Żydów w Polsce oraz ich wkładu w rozwój społeczny, kulturalny i gospodarczy naszego kraju. Na zajęciach warsztatowych pod kierunkiem trenerów Forum Dialogu Między Narodami młodzież odkrywała historię
zobacz galerię

Więcej…
 
Suwałki Miss Run PDF Drukuj Email
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja imprezy pn. "Suwałki Miss Run". To wydarzenie biegowe skierowane do Pań, odbywające się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. W tegorocznej edycji, podobnie jak w poprzednich na uczestniczki czeka wiele atrakcyjnych nagród. Zachęcamy do udziału w "Suwałki Miss Run 2017" wszystkie Panie - nauczycielki i uczennice naszej szkoły - 19 marca br. o godz. 14.00
zaproszenie
 
Uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych PDF Drukuj Email

1 marca 2017r. uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych, czyli tych, którzy domagając się wolnej i niezależnej Polski, zostali ofiarami komunistycznego terroru. Była msza święta, okolicznościowe listy, apel pamięci i salwa honorowa. W uroczystościach miejskich uczestniczyli żołnierze, kombatanci, służby mundurowe, poczty sztandarowe szkół i instytucji, przedstawiciele władz i młodzież.
zobacz galerię

 
Zuza Andruczyk na Kilimandżaro PDF Drukuj Email

Klub Podróżnika zaprasza na kolejne spotkanie pt. "Zuza Andruczyk na Kilimandżaro. Dach Afryki jako drugi ze szczytów w jej Koronie Ziemi", które odbędzie się 10 marca 2017 r. (piątek) o godz. 17:00 przy ul. Hamerszmita 16 (budynek muszli koncertowej w Parku Konstytucji 3 Maja). Zuzanna Andruczyk to niesamowita, młoda osoba, wytrwale dążąca do celu – zdobycia Korony Ziemi. Tym razem będzie można wysłuchać jej relacji z pobytu w Tanzanii i zdobywania Dachu Afryki. Tradycyjnie podczas spotkania będzie czas na rozmowę i słodki poczęstunek. Wstęp wolny.
zaproszenie

 
Rok 2017 Rokiem Profesora Andrzeja Strumiłły PDF Drukuj Email

Dziś, 27 lutego 2017r. podczas XXXIII Sesji Sejmiku Województwa Podlaskiego radni oficjalnie zainaugurowali rok 2017 Rokiem Profesora Andrzeja Strumiłły w województwie podlaskim. Uroczystość odbyła się w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Jeśli interesuje Was twórczość mieszkającego w Maćkowej Rudzie artysty lub chcielibyście poznać jego prace, zachęcamy do włączenia się w realizację zadań promujących i upowszechniających dorobek malarza, grafika, rzeźbiarza, fotografa, literata. 

 

Więcej…
 
Trwa nabór na kursy PDF Drukuj Email
  Informujemy, że kurs wychowawcy kolonijnego odbędzie się w terminie: 4 - 5 marca,  7 marca oraz 11 - 12 marca br. w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Innowacyjnej 1. Pozostałe zajęcia realizowane będą w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Noniewicza 83 (V piętro). Kurs barmański odbędzie się w terminie 8 - 9 kwietnia br. Szczegółowych informacji udziela p. Joanna Kalejta. Można jeszcze dołączyć do grup. Listy zamykamy do końca lutego br. Zachęcamy do udziału w kursach.
 
Wkrótce matura PDF Drukuj Email

Do matury coraz bliżej. W naszej szkole nauczyciele organizują próbne egzaminy. Przypominamy, że kontynuowany jest także miejski program „Matura – klucz do sukcesu”, w ramach którego uczniowie mogą uczestniczyć w dodatkowych bezpłatnych zajęciach z matematyki. Przygotowanie do egzaminu zewnętrznego realizują nauczycielki p. B. Mrozek i p. M. Jurczyk w każdy poniedziałek i środę w godzinach 13.30 - 15.05.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 24

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.