top
logo
orzel.gif

Dziennik elektroniczny

Kształcenie młodocianych

Reforma oświaty

Filmy promocyjne

Serwis edukacyjny

Losy absolwentów

Z galerii

Strefa nauczyciela

Aktualnie on - line

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Najbliższe terminy

N Sie 20 @08:00 - 05:00
WAKACJE!

FacebookWebmaster: Kamila Wiszniewska
Konkursy
„Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość” - Białystok 2017 PDF Drukuj Email

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość” - Białystok 2017. Termin nadsyłania prac – 16 marca 2017 roku.

Pobierz regulamin

 
V Regionalny ko​nkurs historyczny wi​edzy o Armii Krajowe​j jej poprzedniczkac​h i następczyniach w​ okresie od 1 wrześn​ia 1939 r. do 25 kwi​etnia 1947 r. PDF Drukuj Email

Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego. Zgłoszenia do 7 marca 2017 r.

Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku oraz Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego do udziału w V. edycji Regionalnego konkursu historycznego wiedzy o Armii Krajowej jej poprzedniczkach i następczyniach w okresie od 1 września 1939 r. do 25 kwietnia 1947 r.

Daną szkołę zgłasza do konkursu jej Dyrektor, podając liczbę uczniów, którzy wezmą w nim udział. Zgło­szenia w formie pisemnej należy przesłać pocztą na adres: Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, ul. Warsztatowa 1a, 15–637 Bia­łystok do 7 marca 2017 r. (decyduje data stem­pla pocztowego) z dopiskiem na kopercie „Kon­kurs Wiedzy o AK” lub mailem na skrzynkę:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , również do 7 marca 2017 r.

Regulamin Konkursu wraz z wykazem literatury, formularz zgłoszeniowy, oświadczenie zgody na przetwa­rzanie danych osobowych można pobrać ze stron internetowych: http://www.pamiec.pl/pa/edukacja/konkursy lub http://www.ckzwm.edu.pl

Więcej…
 
"Powrót do przyszłości" PDF Drukuj Email
Zapraszam wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w konkursie "Powrót do przyszłości" organizowanym w ramach Północnej Strategii Ochrony Różnorodności Biologicznej dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Konkurs został objęty honorowym patronatem przez prezentera muzycznej stacji telewizyjnej POLO TV - Pana Macieja Smolińskiego. Do wygrania są m.in. tablety, laptopy, karty prezentowe do sieci sklepów EMPIK o wartości 150 zł, albumy przyrodnicze oraz muzyczne niespodzianki przekazane przez Pana Macieja Smolińskiego. 

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w załączniku lub na stronie http://psorb.pl/kategoria/konkurs/

 
Internetowy Konkurs Matematyczny MATMIX.pl PDF Drukuj Email

Pragniemy zaprosić uczniów do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl Reaktywacja, który w tym roku uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej. Jest to jeden z największych bezpłatnych konkursów matematycznych w Polsce. Nagrodami głównymi są m.in. trzy iPhony 7 ufundowane przez Avivę oraz nowoczesne kalkulatory graficzne Casio ufundowane przez firmę Zibi.

Więcej…
 
OgólnopolskiTurniej Reportażu PDF Drukuj Email
Jak co roku we wrześniu zapraszamy Państwa uczniów do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Reportażu. Jest to już 16. edycja konkursu kierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wspaniałe nagrody czekają na najlepszych!
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.TurniejReportazu.pl.
 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 4

bottom

[1927 - 2017] <> Copyright © 2017 Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach. Powered by Joomla!.